Privatumo taisyklės D.U.K. Prisijungti
  Kuo „118 kontaktų knygutė“ naudinga Jums? Užregistravę savo kontaktus „118 kontaktų knygutėje“, suteiksite galimybę su Jumis susisiekti tiems, kurie žinodami Jūsų vardą ir pavardę ieško Jūsų kontakto skambindami „Informacijos telefonu 118“: seniems draugams, pažįstamiems, klasiokams, tolimiems giminaičiams – visiems, su kuriais nutrūko kadaise užmegztas ryšys.
    Galite pasirinkti kontaktinių duomenų skelbimo būdus:
  • Jūsų telefono numeris gali būti perduodamas ieškančiajam,
  • Jūsų ieškantį asmenį operatorius su Jumis gali tiesiogiai sujungti, neatskleisdamas Jūsų numerio,
  • Jūs galite būti informuotas nemokama SMS žinute ar elektroniniu laišku su informacija, kas ir dėl ko Jūsų ieško. Ar susisiekti, spręsite pats.

Asmeninė informacija

Telefonų numeriai

Mobilų telefono numerį būtina patikrinti: spauskite mygtuką [Gauti SMS], gautą kodą įveskite į tam skirtą laukelį ir paspauskite mygtuką [Tikrinti kodą].

 

Adresas

Papildoma informacija

Jūsų duomenų apsauga

Po sėkmingos duomenų registracijos, SMS'u bus išsiųstas Jums automatiškai suteiktas slaptažodis, kuris bus reikalingas ateityje jungiantis prie 118 kontaktų knygutės. Jūsų duomenis Kontaktų Knygutėje saugosime 18 mėnesių, tačiau bet kada savo sutikimą galėsite atšaukti elektroniniu paštu info@118.lt arba paskambinus numeriu 118, ir Jūsų duomenis iš Kontaktų Knygutės ištrinsime.
Pastaba: žvaigždute * pažymėti laukai yra būtini.
Adreso pildymo pagalba
Vietovę reikia įrašyti lietuviškais simboliais ir kilmininko linksniu (pvz.: Kauno m.). Galite įrašyti tik dalį žodžio ir naudotis sufleriu. Iš pateikto sąrašo pasirinkite reikiamą variantą. Taip pat įrašykite ir gatvę.