D. Kujalienės IĮ veterinarijos klinika vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 4,7 / 5 (įvertino 7**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2019-04-22 Autorius: Marius
Labai mylinti gyvunus, kompetetinga gydytoja, isgelbejusi suniuko gyvybe svenciu isvakarese. Dekojam visos seimos vardu ir linksmu svenciu!
2019-01-30 Autorius: GN
aplaidi, neprofesionali istaiga, atsakomybes neprisiimanti vadove, - del kuriiu kaltes 2 d po operacijos praradome seimos nari. Komplikaciju atvejais klinika nesugeba dirbti
2018-12-19 Autorius: Rasa
Labai kompetentinga gydytoja tikrai gerai išmananti savo darbą.Ačiū jei ir jos kolektyvui.
2018-05-31 Autorius: Sandra
Puiki gydytoja, ne tik suteikia pagrindinę paslaugą dėl kurios atėjai, bet ir duoda daugybę naudingų patarimų. Ačiū.
2018-05-04 Autorius: Margarita Varnienè
Nuostabi gyvūnu gydytoja
2017-04-10 Autorius: Audrius
Veterinarijos "gydytoja" Dalia Kujalienė atvedus pas ją šuniuką su akivaizdžiais apsinuodijimo simptomais. Pradėjo siūlyti aibes tyrimų, gąsdinti erkių sukeliama liga, statyti lašelines (kurios buvo laikomos pusę valandos, sveriančiam 30kg šuniui tai bereikšmis dalykas). Galiausiai nuplėšusi 100Eur išsiuntė namo. Nuo jos "gydymo" gyvūnas vėmė, triedė dar labiau. Todėl sekančią dieną, kaip ir buvo sutarta augintinį pristatėme tą valandą kurią paskyrė (9val.30min laikas buvo su ja sutartas). Tačiau pralaukus ir pusę valandos "šaunioji" gydytoja nepasirodė. Kadangi turėjome skubiai išvykti į kitą miestą, pralaukę pusę valandos išvykome. Deja, bet šuo nesitaisė. Tada trečiąją dieną (sekmadienį) turguje gyvūnų vaistinėje nupirkome virkšinimo fermentų, kuriuos sugėręs šuo pasveiko per kelias valandas. Tokia štai yra ši "gera" veterinarijos gydytoja. Jei neturite kur dėti pinigų ir laiko ir negailitę savo augintinių, lankykitės pas ją: gydymas bus ilgas, brangus, nuobodus ir neefektyvus.
2013-10-16 Autorius: Jevgenij
Puikus gydytojai. Visada pataria ir padeda.
2012-08-16 Autorius: Greta
Labai dekojam veterinarei, kad neliko abejinga ir prieme musu mopsyte, nors darbo valandos jau buvo pasibaigusios. Pagalba suteikta puikiai ir kokybiskai. Didelis aciu.

Puslapyje: 1-8 | Iš viso: 8 |