EKIPAŽAS, UAB taksi vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 2,4 / 5 (įvertino 5**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2018-05-26 Autorius: Vika
Apgailletina taxi imone, dispeceres paskutines chames, vairuotojai taipat ne is paciu kulturingiausiu, nerekomenduoju.
2018-05-09 Autorius: Kliente
Kiek Jūsų imone gali tyciotis is zmoniu????? Kas cia per darbas kai prisirenkat imoniu veziuot Personala o patis negalit susiorganizuoti savo darbo.... atidirbi 12val. Tai dar turi kelias val. Stoveti laukiu taksi. Vazinejam visada po 23val po darbo kvieciam is anksto skambinam kazkur apie 20val. Tai nesugeba surast uzbukint masinos. 23val iseje Turim iki 1 val nasties laukt.....!!!!!! Jie net negalvoja jog zmonem anksti ryte vel i darba. Masinu nera nei ryte neo diena neo vakare tai kam man tada dirbt??!!! Nesugebat tai atsisakikit imoniu. Taip pat kai Kai reikia vaziuot i skubu susirinkima iskvieti dviem valandom anksciau o atvaziuoja po 3 val..... apsurdas! Tyciojasi is zmoniu!!! a*******i!!!!!!! Darykit isvadas.
2018-02-15 Autorius: Lukas
Blogiausia gyvenime taxi patirtis. Grįžę į autobusų stotį įsėdome į šalia stoties stovintį seną Opel automobilį. Lipdamas į tokį žinai ko tikėtis, galvoje skamba Oro Uosto taksistų istorijos, bet pagalvojau, kad mum čia tik kilometrą pavažiuoti, joks taksi net minimalios sumos nepasiekia, tai vistiek kainuos pora eurų. Atvažiavus prie namų vairuotojas paprašo 4EUR (1.5 už įsėdimą ir 1.5 už kilometrą). Pasakau, kad kaina nelogiška ir bet koks taksi kainuoja bent dvigubai mažiau. Vairuotojas puola mane ižeidinėti, sako "čia jum ne troleibusas" mano merginai pasiūlo "pačiulpti bybį", įpykęs vairuotojas griebia už mano krepšio su lauktuvėmis ir jį traukdamas į save suplėšo, toliau įžeidinėdamas ir rėkdamas. Pasiūlome iškviesti policiją, tačiau vairuotojas tik toliau keikiasi ir įžeidinėja. Po vairuotojo grasinimų sužaloti mums pavyksta nuo jo pabėgti ir pasislėpti rakinamoje laiptinėje. Baisiausia taxi patirtis gyvenime. Niekam nerekomenduoju.
2018-02-01 Autorius: Nijolė
Dažniausiai kviečiu taksi būtent iš čia, nes ir greitai priima užsakymą, laiku atvažiuoja. Aptarnavimo kokybė tikrai gera.
2017-12-13 Autorius: Česlovas
Nauja programa Ekipažas veikia labai gerai

Puslapyje: 1-5 | Iš viso: 5 |