JŪRŪNĖ, gėlių salonas

Statybininkų g. 3, Pakruojo m., Pakruojo sen., Pakruojo r. sav., LT-83163

Vartotojų įvertinimas

nėra įvertinimų Įvertink

Papildoma informacija

Vadovas: Jūratė Vasiliauskienė
Darbo laikas: Pir-Pen 10:00-18:00, Šeš 10:00-15:00.

Įmonės padalinių kontaktai

Veiklos sritys

JŪRŪNĖ, gėlių salonas vykdo veiklą šiose srityse:

Gėlės - mažmeninė prekyba
Gėlių pristatymas į namus. Gėlių pristatymas į vietą. Skintos gėlės, puokštės - mažmeninė prekyba. Vestuvinės puokštės, kompozicijos. Proginės puokštės, kompozicijos. Gėlės jubiliejams, gimtadieniams, šventėms. Puokščių pristatymas į namus.
Stalo puokštės. Skintos, puokštės, vestuvinė floristika, suvenyrai, sveikinimo knygos, atvirukai ir kita atributika krikštynoms ir t.t. Dovanų pakavimas. Tekintų indų gamyba.
Vazų gamyba. Vazos interjerui dekoruoti, interjero dekoravimui. Rankų darbo vazos, tekinti indai. Medžio gaminiai. Gėlės su pristatymu Pakruojyje. Gėlių pristatymas į vietą Pakruojyje, gėlių pristatymo paslaugos, gėlių pristatymas į namus.
Gėlės - mažmeninė prekyba. Gėlių pristatymas į namus. Gėlių pristatymas į namus, biurą, šventę. Skintos gėlės, puokštės - mažmeninė prekyba. Gėlės dėžutėse gyvos, dirbtinės. Vestuvinės puokštės, kompozicijos.
Proginės puokštės, kompozicijos. Gėlės jubiliejams, gimtadieniams, šventėms. Puokščių pristatymas į namus, biurą, šventę. Švenčių dekoravimas. Stalo puokštės. Žvakidžių dekoras.
Rodyti visas veiklas...