Įmonės padalinių kontaktai

LIETUVOS PAŠTAS, AB vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 1,9 / 5 (įvertino 14**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2020-10-06 Autorius: Rollkis
P.S siunta Lietuvos teritorijoj,gal ant "daugiadienių užpuolėt"?
2020-10-06 Autorius: Rollkis
Registruota siunta priduota spalio 2d.šiandien spalio6d. siunta tebeguli dar vietoje,už ką pinigai mokami?Graudu:(
2020-09-07 Autorius: A.
Nepatikimesnės ir nesąžiningesnės įmonės už Lietuvos paštą tikriausiai būti negali! Jokios gėdos ir sąžinės! Net nesugeba pripažinti savo kaltės, atsiprašyti kliento ir padengti nuostolių už sudaužyta siuntą. Jokios pagarbos ir atsakomybės. Prirašė atsakyme kažkokių nesąmonių, kurių normaliai mąstantis žmogus net ne sugalvotų! Žemos moralės tiek įmonė, tiek jos darbuotojai. GĖDA! TIKROS KIAULĖS ESATE!
2020-09-07 Autorius: A.
Siuntą gavau sudauzytą. Kokiems gyvuliams reikia būti, kad storai supakuotą daiktą taip sudaužyti! Ir tai ne sutrenkta, ne įskelta, o sudaužyta taip, kad net gabalas plastmasės ištrūkęs. Kaip reikia mesti ar ką dar padaryti, kad taip nutiktų! Trūksta žodžių... Ir tai ne kokio plono stiklo daikčiukas, o stora plastmasė, tvirtas prietaisas su varikliu ir skirtas dirbti su apkrova... Atsakomybės jokios ir pagarbos klientams!
2020-07-31 Autorius: Artūras
šiais metais pašto darbas totaliai sutriko, siuntos manomai stringa Servečės g. . Asilais iš Europos greičiau atgabentų, nei ši kontora pristato. Į skundus el. paštu nereaguojama
2020-05-19 Autorius: Emigrantas
Paskutiniu laiku, visiškai nebegalima pasitikėti Lietuvos paštu! Vadovybė rūpinasi tik savo atlyginimais ir gerbūviu. Prapuola vertingos siuntos, o pigios siuntos nepateisinamai vėluoja. Nėra jokios vykdomos kontrolės.
2020-05-18 Autorius: Pilietis
Daug dingsta registruotos korespondencijos, o paprastų laiškų ir siuntų nesuskaičiuojamai. Nėra tvarkos! Kažkoks nenormalus balaganas, o ne paštas! Tik skriaudžia žmones ir teršia Lietuvos vardą. Darbuotojams trūksta atsakomybės ir kompetencijos.
2020-01-02 Autorius: Petras
“Lietuvos paštas, AB“ jau kuris laikas nebemoka kompensacijų už registruotosios siuntos praradimą, išsigalvodamas įvairius pretekstus, tačiau savo veiksmais pažeidinėja LIETUVOS RESPUBLIKOS pašto įstatymą. Ruošiame ieškinį teismui. Advokatas pataria ruošti kolektyvinį ieškinį, nes tai turėtų būti veiksmingiau ir pigiau. Jei yra panašiai nukentėjusių, prašom prisijungti: email: petrasdarbo@luch.biz
2019-12-02 Autorius: Virginija
Laba diena .Su artėjančiomis šventėmis .Rašau iš Klaipėdos .Esame nustebinti Laukininkų , Bandužių rajonų gyventojai ,gavę šventinę dovanėlę :( Uždaytas paštas 16 ,esantis Laukininkų 15A , kuris buvo patogus viisiems šių rajonų gyventojams. Dabar jis perkeltas į PC "big" ,į kurį jau reikia važiuoti , kiek suprantu apie žmogų visai negalvojama .Norint išsiųst siuntą ,laišką ar pasiimt siuntą jau reikalingi papildomi pinigai pravažiavimui . Vieno euro ar 5 eurų siuntą pasiimt reikia jau 2 eurų pravažiavimui .Ne visi gali sau tai leisti ir ne visi su sveikatomis ,nesuprantu šio pašto panaikinimo, iki 14 pašto irgi ne mažas atstumas. Visada paštas buvo pilnas žmonių ir manau apyvarta buvo nemaža . Kam tas reikalinga,taip ir priėję prie durų nesuprantame. Suprantame tik tiek , kad viskas daroma ne dėl ŽMOGAUS......
2019-09-18 Autorius: Algis
Gaunu pranešimą "atsiimti korespondenciją" iš Ispanijos.Važiuoju atsiimti. Ieško -neranda.Paskui pareiskia kad "Jūs siuntą pasiemete prieš savaitę." Pasiėmiau, bet tai buvo siunta iš Anglijos. Resume -sudegintas kuras keliui pirmyn ir atgal ir sugaištas laikas.
2019-07-02 Autorius: p.l.
Siunta per klaidą grįžo į sandelį Telšiuose. Apie tai informavau jų dispečerį-liepe laukti antradienio ryte ir net davė kurjerio Evaldo telefona. Antradienį,nesulaukęs nei skambučio nei siuntos susisiekiau su kurjeriu.Atsakymas -nieko nežinau man neidejo ir niekas apie tai neinformavo.
2019-07-01 Autorius: P.l.
Siunta iš Austrijos atvyko prieš 6 dienas ir iki šiol Lietuvos pašto sandely. Per nesukomunik.(nesk. telefonu) todėl nepristatė sestadienį o po savaitgalio-pirmadienį neturėjo kurjerio kuris nuvežtų iki Mažeikių.(40km).Dieve mano -Laisvoj Lietuvoj tebeveikia šis sovietinis supratimu dirbantis subjektas.
2019-06-16 Autorius: kur VSD
Lietuvos paštas - pagarsėjusi aferistų įmonė - remianti terorizmą, direktorė išplovė milijonus teroristams iš Islamo valstybės ir kaip niekur nieko pati pasiplovė ir dabar vadovauja "Go group" logistikos įmonej .... atsakomybės jokios, Lietuvos valdžiai ir VSD nusispjaut
2018-12-21 Autorius: rimas
Dirba labai blogai. Eilėje prastovi po valandą.Prapuola siuntos.
2018-11-19 Autorius: Loreta
Viskas puikiai , rekomenduoju
2018-06-26 Autorius: Skaidre P
Si karta galvojau pabandysiu laime, nes kiek kartu esu siunciusi kazkoki sveikininima tai eina 3 menesius kol nueina, as apie siuntinelius nekalbu, cia paprasta atvirute. Tuo paciu issiunciau I Vokietija ir Vilniu, Vokietijoje jau nuejo pries 2 savaites or Vilniaus dar nepasieke. Kas cia per nesamone, ar yra saziningu zmonium. Kokia cia per Sistema?
2016-07-01 Autorius: AUDRONĖ MOISIENĖ
Dėkoju už malonų, greitą aptarnavimą Alytaus Centrinio pašto darbuotojoms: Janinai Rėklaitienei, Gintarei Šivokaitei - Palubinskienei, Rasai Pacukonytei, Meilei Petkevičienei, Rūtai Rūškienei. Pašto paslaugomis naudojuosi dažnai ir esu labai patenkinta puikia aptarnavimo kokybe, darbuotojų dėmesingumu ir sąžiningumu ne tik mano atžvilgiu. Esu pastebėjusi, kad kantriai ir mandagiai aptarnaujami senyvi žmonės, užsieniečiai, nemokantys lietuvių kalbos, kreipiamas tinkamas dėmesys moteris su mažamečiais vaikais.
2016-06-13 Autorius: Gene Zvikiene
Neregistruotos korespondencijos siųsti negalima, geriau į siukšlių dėžę tiesiai.Siustas paketėlis iš Vokietijos dingo 2015. Jame buvo mob. telefonas. Lietuvos pastas ir policija vagių sugauti nepanoro, o galėjo. Į Vokietiją iš Anykščįų pašto isiųstas paketėlis gegužės 18d iki siol adresato nepasiekė ir aisku, nepasieks. Ar tai galima vadinti teigiamu pasto darbu.
2016-01-15 Autorius: Lina Daraškienė
siuntėja rašo skundą dėl Kėdainių centirnio pašto 57001 IKI PAREIKALAVIMO...išsiunčiau siuntinį iš ŠAKIŲ RAJONO PLOKŠČIŲ PAŠTO 71485..2015,12,18dieną 10,05val ...Kėdainių pašte jis atėjo 2015,12,19d-gavėjai išdavė sugedusį,supelijusį 2016,01,04dieną po 16 val DIJANAI SADAUSKAITEI, Nors ji visas darbo dienas jo teiravosi-jai atsakydavo,kad negautas-ji našlaitė,bedarbė,su sulūžusia koja-su langete-ji samdė žmogų,kad ją atvežti-ji patyrė didelę materialinę,moralinę žalą-nes maistas jame sugedo,šventės buvo sugadintos, nors ji parašė skundą-niekas nereaguoja,Jei nereaguosit jūs-šį pareiškimą atspausdinsiu laikrašty.Tokio turinio siuntinys nusiųstas į Vokietiją giminei per 5 dienas-sveikas ir nesugedęs. Pagarbiai siuntėja Lina Daraškienė

Puslapyje: 1-19 | Iš viso: 19 |