Įmonės padalinių kontaktai

LIETUVOS PAŠTAS, AB vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 1,9 / 5 (įvertino 8**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2019-09-18 Autorius: Algis
Gaunu pranešimą "atsiimti korespondenciją" iš Ispanijos.Važiuoju atsiimti. Ieško -neranda.Paskui pareiskia kad "Jūs siuntą pasiemete prieš savaitę." Pasiėmiau, bet tai buvo siunta iš Anglijos. Resume -sudegintas kuras keliui pirmyn ir atgal ir sugaištas laikas.
2019-07-02 Autorius: p.l.
Siunta per klaidą grįžo į sandelį Telšiuose. Apie tai informavau jų dispečerį-liepe laukti antradienio ryte ir net davė kurjerio Evaldo telefona. Antradienį,nesulaukęs nei skambučio nei siuntos susisiekiau su kurjeriu.Atsakymas -nieko nežinau man neidejo ir niekas apie tai neinformavo.
2019-07-01 Autorius: P.l.
Siunta iš Austrijos atvyko prieš 6 dienas ir iki šiol Lietuvos pašto sandely. Per nesukomunik.(nesk. telefonu) todėl nepristatė sestadienį o po savaitgalio-pirmadienį neturėjo kurjerio kuris nuvežtų iki Mažeikių.(40km).Dieve mano -Laisvoj Lietuvoj tebeveikia šis sovietinis supratimu dirbantis subjektas.
2019-06-16 Autorius: kur VSD
Lietuvos paštas - pagarsėjusi aferistų įmonė - remianti terorizmą, direktorė išplovė milijonus teroristams iš Islamo valstybės ir kaip niekur nieko pati pasiplovė ir dabar vadovauja "Go group" logistikos įmonej .... atsakomybės jokios, Lietuvos valdžiai ir VSD nusispjaut
2018-12-21 Autorius: rimas
Dirba labai blogai. Eilėje prastovi po valandą.Prapuola siuntos.
2018-11-19 Autorius: Loreta
Viskas puikiai , rekomenduoju
2018-06-26 Autorius: Skaidre P
Si karta galvojau pabandysiu laime, nes kiek kartu esu siunciusi kazkoki sveikininima tai eina 3 menesius kol nueina, as apie siuntinelius nekalbu, cia paprasta atvirute. Tuo paciu issiunciau I Vokietija ir Vilniu, Vokietijoje jau nuejo pries 2 savaites or Vilniaus dar nepasieke. Kas cia per nesamone, ar yra saziningu zmonium. Kokia cia per Sistema?
2016-07-01 Autorius: AUDRONĖ MOISIENĖ
Dėkoju už malonų, greitą aptarnavimą Alytaus Centrinio pašto darbuotojoms: Janinai Rėklaitienei, Gintarei Šivokaitei - Palubinskienei, Rasai Pacukonytei, Meilei Petkevičienei, Rūtai Rūškienei. Pašto paslaugomis naudojuosi dažnai ir esu labai patenkinta puikia aptarnavimo kokybe, darbuotojų dėmesingumu ir sąžiningumu ne tik mano atžvilgiu. Esu pastebėjusi, kad kantriai ir mandagiai aptarnaujami senyvi žmonės, užsieniečiai, nemokantys lietuvių kalbos, kreipiamas tinkamas dėmesys moteris su mažamečiais vaikais.
2016-06-13 Autorius: Gene Zvikiene
Neregistruotos korespondencijos siųsti negalima, geriau į siukšlių dėžę tiesiai.Siustas paketėlis iš Vokietijos dingo 2015. Jame buvo mob. telefonas. Lietuvos pastas ir policija vagių sugauti nepanoro, o galėjo. Į Vokietiją iš Anykščįų pašto isiųstas paketėlis gegužės 18d iki siol adresato nepasiekė ir aisku, nepasieks. Ar tai galima vadinti teigiamu pasto darbu.
2016-01-15 Autorius: Lina Daraškienė
siuntėja rašo skundą dėl Kėdainių centirnio pašto 57001 IKI PAREIKALAVIMO...išsiunčiau siuntinį iš ŠAKIŲ RAJONO PLOKŠČIŲ PAŠTO 71485..2015,12,18dieną 10,05val ...Kėdainių pašte jis atėjo 2015,12,19d-gavėjai išdavė sugedusį,supelijusį 2016,01,04dieną po 16 val DIJANAI SADAUSKAITEI, Nors ji visas darbo dienas jo teiravosi-jai atsakydavo,kad negautas-ji našlaitė,bedarbė,su sulūžusia koja-su langete-ji samdė žmogų,kad ją atvežti-ji patyrė didelę materialinę,moralinę žalą-nes maistas jame sugedo,šventės buvo sugadintos, nors ji parašė skundą-niekas nereaguoja,Jei nereaguosit jūs-šį pareiškimą atspausdinsiu laikrašty.Tokio turinio siuntinys nusiųstas į Vokietiją giminei per 5 dienas-sveikas ir nesugedęs. Pagarbiai siuntėja Lina Daraškienė

Puslapyje: 1-10 | Iš viso: 10 |