TRANSPAULĖ, UAB vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 2 / 5 (įvertino 3**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2018-12-26 Autorius: Sugadintos Atostogos
Žmogus prieš mėnesį užsisakė kelionę į Lietuvą su Transpaule gruodžio 21-ai dienai, pasakė, kad užregistravo, paprašė sms žinute atsiųsti adresą ir užtikrino, kad viskas gerai, laukti skambučio. Žmogus pasiėmė atostogas, susiruošė kelionei, Lietuvoj taip pat laukia ir tik išvakaro paskambinus sužinom, kad tokio žmogaus nėra sąrašuose. Nei perspėjo niekas, kad neveš, nei kitų vežėjų dabar prieš šventes besuras. Taip pat kitam žmogui pažadėjo paimti siuntinį, bet nepaėmė. Ar taip elgiasi rimta firma?
2018-07-13 Autorius: Jolanta
Sitos imones siuntu vezimo "vadybininko" bendravimas baisus!!! Ieskojau kas is Anglijos parvestu siuntini i LT, reikejo, kad parvestu iki duru. Paskambinus atsiliepes veikejas pasake, kad iki duru neveza, pasake kita numeri (vairuotojo) kuriuo reikia skambinti konkreciai susitarti, jei nuspresiu ju paslaugomis naudotis. Kadangi man vis tik buvo aktualu, kad nuvestu iki duru, ieskojau toliau. Radau internete kita numeri, paskambinau, pasirodo tos pacios imones kitas numeris. Atsiliepe tas pats "vadybininkas". Ponas labai isizeide, kad skambinu i kita numeri (suprask - kad ieskau toliau), pradejo mane izeidineti, ant galo numete rageli. Neturiu zodziu... Tokiems kuo toliau nuo zmoniu reikia buti, o ne klientu aptarnavimo srityje dirbti, baisu! Is kitu zmoniu skundu suprantu, kad ko gero tai buvo imones savininkas, nes ta pati bendravimo kultura... Zodziu aptarnavimo lygis sitos imones zemiausio lygio. Pasibaisejau.
2014-07-27 Autorius: ausra
daznai keliaujame jusu autobusais.visad budavom viskuo patenkinti.taciau sikart labai apgavote,prizadejote paimti is anlijos newark upon 2 keleivius,viskas susiruose,ir lauke jusu pazadeto skambucio...nesulauke ir skambino ir rase,taciau jokio atsakymo.negi buvo sunku,paskambinti ar parasyti kas nutiko,ar virtu neliko,ar problemu kokiu iskilo...kzkaip matyt''pasikele''pasidaret.sitaip rimtos firmos nesielgia...jus savo reputacija tik gadinat

Puslapyje: 1-3 | Iš viso: 3 |