VINGIO VETERINARINĖ GYDYKLA, UAB VETAMICUS vertinimai, komentarai

Vartotojų įvertinimas: 2,5 / 5 (įvertino 8**)
**Skaičiuojami unikalių vartotojų vertinimai

Įvertink įmonę

*Įvertinimas:
Autorius:
Komentaras:
*Apsaugos kodas:
Įrašykite simbolius kuriuos matote paveikslėlyje

Komentarai

2019-03-20 Autorius: Jelena
Ačiū gydytojui ir visam vingio 21.kolektyvui už atliktą kalytės operaciją ir isgelbeta suniuko gyvybe, kuris galvojom jau mires dar negimes.Aciu
2019-03-15 Autorius: Žana
Išmano savo darbą
2019-01-30 Autorius: Nerekomenduoju
Čia svarbiausia paimti pinigus, atliekant nereikalingus tyrimus ir procedūras mirtinai sergančiam gyvūnui. Praėjus 10 dienų po atliktos procedūros, gyvūną teko užmigdyti. Sutinku, su prieš tai komentavusiu – kainos mistinės ir labai sužaidžiama gyvūnų šeimininkų jausmais.
2019-01-25 Autorius: Nerekomenduoju
Čia svarbiausia nuplėšti pinigus, nes gyvūno šeimininkas kaip pinigų maišas. Gyvūnas paskutinėje vietoje. Kainos kosminės, apžiūra 10 min. 16eur ir dar gauni nereikalingu vaistų už neadekvačią kainą ir dar nepasako, kad gyvūnui nepaėdus negalima duoti. Kojos nekelsiu daugiau ir kitiems nerekomenduoju.
2018-08-25 Autorius: Gintarė
Kreipėmės į Vingio vet kliniką sunegalavus mūsų 3 metų katinui Rainiui. Operatyviai buvo atlikti visi reikalingi tyrimai ir operacija - iš virškinamojo trakto pašalinti praryti siūlai. Po operacijos katinėlio būklė sparčiai gerėja. Gydytojo Roberto darbu esu labai patenkinta. Visas personalas labai malonus. Prireikus, ketinu vėl kreiptis į šią kliniką.
2015-07-04 Autorius: Simona
Esu labai nepatenkinta klinika, o ypač vadovu - gydytoju - pardavėju. Nemalonus žmogus p. Bartkus... Tikiuosi šuo išgyvens, nes dabar nekaip atrodo ir jaučiasi...
2013-12-16 Autorius: Arturas
Sveiki, Taigi man nutiko tokia beda. Turejau triusi, nustojo jis valgyti. Kreipiaus i Vingio veterinarijos klinika, padare tyrimus (mokejau pinigus), "nustate" kad reik kruminius dantis "karpyt". Apkarpe - kainavo 60 LT. Po savaites triuselis nugaiso. Jai jums rupi jusu gyvunai, patariu nesikreipti i sita apsisaukeliu kontora. Nes neaisku kiek po ju "gydimo" ir sumoketos N sumos litu jis dar gyvens.
2013-01-14 Autorius: Gintarė
Lyginant su kitomis klinikomis (kita klinika), dirba profesionalai.

Puslapyje: 1-8 | Iš viso: 8 |