Ar žinojote, kad...

  • Pagalba ir konsultacijos kompiuterių vartotojams teikiama darbo dienomis 09:00 - 17:30 val. laiku.
  • Daugiau kaip 80% problemų išsprendžiama nuotoliniu būdu.
  • Kompiuterio problemos išsprendžiamos nuotoliniu būdu per 10-30 min.
118.lt»Pagalba kompiuterių vartotojams»Apie paslaugą»Išvengti virusų ir kompiuterio sutrikimų padės informacija telefonu 118

Išvengti virusų ir kompiuterio sutrikimų padės informacija telefonu 118


Informacijos telefonu 118 konsultantai ne tik teikia informaciją apie įmones, paslaugas, prekes ar transporto tvarkaraščius, bet ir padės apsisaugoti nuo kompiuterių virusų, žalingo turinio. Kompiuterių naudojimo srityje besispecializuojantys konsultantai patars, kaip apsisaugoti perkant internetu, sukonfigūruoti belaidžio interneto tinklą ar atkurti prarastus duomenis.
 
Konsultantai teikia informaciją operacinėmis sistemomis „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“ besinaudojantiems klientams.
 
„118“ konsultantų patirtis rodo, kad dauguma kompiuterio sutrikimų gali būti pašalinti vos per keletą minučių. Maždaug 80 proc. problemų dėl kompiuterio gedimų gali būti išspręstos telefonu arba konsultantui prisijungus nuotoliniu būdu. Kitiems siūlysime pasinaudoti į namus atvykstančio meistro paslaugomis.
 
Skambinančiajam sutikus, konsultantas nuotoliniu būdu prisijungs prie kompiuterio ir pašalins sutrikimą arba, pavyzdžiui, įdiegs reikiamą programą. Esant sudėtingesniems sutrikimams, 118 konsultantai į pagalbą pasitelkia specializuotas bendroves, kurių specialistai gali atvykti ir į namus.
 
Tyrimų duomenimis, trys ketvirčiai kompiuterių vartotojų pagalbos kompiuterio sutrikimo atveju kreipiasi į draugus ar specializuotas kompiuterių taisymo įmones, vos 21 proc. jas sprendžia patys.
 
„Informacijos telefonu 118" pokalbio kaina - 0,43 Eur/min.